Prelegenci

Michał Czekalski
Michał Czekalski
CEO
Dronn.com

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

 Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Stanusch Technologies

Manager z prawie 20 letnim doświadczeniem w kreowaniu systemów sprzedaży i obsługi klientów z wykorzystaniem BPO. Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

dr Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i
robotyzacji procesów biznesowych.

Paweł Lipiński
Paweł Lipiński
CEO
Talkie

CEO i founder Talkie.ai - platformy voicebot'owej, która przebojem weszła na rynek, zdobywając uznanie zarówno klientów jak i inwestorów. Ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań software'owych, w tym od 12 lat prowadzi software house Pragmatists.

Michał Pawełczyk
Michał Pawełczyk
CTO
KODA Bots

Współzałożyciel KODA Bots. Absolwent Politechniki Łódzkiej. To właśnie Michał stoi za technologicznym sercem platformy KODA Bots. Jest jej pomysłodawcą i pierwszym developerem. Odpowiedzialny za rozwój technologii, czuwa nad zespołem programistów, którzy na co dzień pracują nad skalowalnością i bezpieczeństwem rozwiązania.

Grzegorz Siehień
Grzegorz Siehień
Szef Technologii Grupy Kapitałowej
InteliWISE

Projektuje i zarządza rozwojem produktów omnichannel oraz usług AI. Założyciel Limtel (spółki przejętej przez InteliWISE), prowadzi i nadzoruje rozwój kanału głosowego i tekstowego.

 Piotr Stankiewicz
Piotr Stankiewicz
Chief of Business Development Officer
Techmo

Od blisko 4 lat pełni rolę szefa biznesu w firmie Techmo, gdzie skupia się na skutecznym budowaniu relacji w kanale partnerskim oraz wizerunku firmy technologicznej.

Dawid Wójcicki
Dawid Wójcicki
Founder & CEO
Vee

Założyciel i CEO spółki Vee SA, technologicznego lidera branży Conversational AI i rynku hostów głosowych. Od początku kariery zawodowej związany z przedsiębiorstwami technologicznymi o dużym potencjale innowacyjnym m.in. z Wirtualną Polską i autorskim inkubatorem technologicznym.

Bartosz Ziółko
Bartosz Ziółko
CEO
Techmo

Współzałożyciel i CEO firmy Techmo, dostarczającej rozwiązania z zakresu rozpoznawania i syntezy mowy. Profesor AGH, autor ponad 100 prac naukowych i książki "Przetwarzanie mowy". Absolwent programu TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda.

Maksym Żak
Maksym Żak
Business Development Director
AutoID Polska

Związany z branżą IT od ponad ośmiu lat. Obecnie biegnie już piąty rok współpracy z firmą AutoID Polska S.A. - aktualnie jako Business Development Director. Jego praca od zawsze związana była z branżą IT, w sprzedaży i doradztwie technicznym dla klienta biznesowego i indywidualnego.