Prelegenci

Paweł Gołubiak
Paweł Gołubiak
Head of Business
eLeader

Doświadczony menedżer, z ponad 15-letnim stażem na stanowiskach kierowniczych w obszarach procesowych, operacyjnych i zarządczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizacji i budowaniu efektywnych procesów, zwiększaniu zwinności operacyjnej oraz wprowadzaniu na rynek i internacjonalizacji nowych produktów IT.

Marcin Karwowski
Marcin Karwowski
Senior System Engineer, Boomi, a Dell Technologies business
Dell

Konsultant i architekt systemów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania. Ostatnie 5 lat zajmujący się wdrażaniem oprogramowania marki DELL Boomi dla klientów z Europy i Bliskiego wschodu.

Witold Świerzy
Witold Świerzy
Cloud Solution Engineer
Oracle Polska

Nauczyciel akademicki, trener Oracle University, administrator Baz Danych, programista Java i APEX

Tomasz Witos
Tomasz Witos
Regional Cloud Platform BDM for CEE Region
Oracle Polska

Aktualnie odpowiada za rozwój portfela projektów w chmurze Oracle Cloud Infrastructure na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Paweł Więsek
Paweł Więsek
Business Development Manager
eLeader

Od blisko 5 lat bezpośrednio związany z rozwojem biznesowym platformy Productive24, gdzie jako Business Development Manager uczestniczył w większości projektów, dla niemal każdej branży. Jako główny opiekun biznesowy koordynował ze strony Productive24 projekty transformacyjne w organizacjach takich, jak Maspex, Danone, Adecco, Leroy Merlin, Nutricia, LW Bogdanka czy Urząd Miasta Lublin.