Prelegenci

Kamil Czerniak
Kamil Czerniak
Manager ds. Rozwoju Biznesu
ING Bank Śląski S.A.

Manager ds. Rozwoju Biznesu. Zaczynał jako wdrożeniowiec technologii Robotics w ING Banku Śląskim, a następnie w Grupie ING - m.in. we Francji, Szwajcarii czy Włoszech. Usprawniał m.in. procesy KYC, onboardingowe czy HR. Obecnie odpowiedzialny za rozwój oferty Robotics w ING Usługi dla Biznesu.

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Dominik Jaskulski
Dominik Jaskulski
Automation Manager
Office Samurai

Dominik jest współzałożycielem Office Samurai i wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów. Wcześniej pracował jako analityk, kierownik projektów oraz manager w firmach takich jak Alior Bank, UBS, Lufthansa oraz ABB.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. Ponad 6 lat temu założył największą na LinkedIn grupę dyskusyjną poświęconą tematyce RPA. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce. Uczestniczy w największych projektach automatyzacji procesów biznesowych realizowanych w naszym kraju.

Grzegorz Kozioł
Grzegorz Kozioł
Head of Product
Makeitright

Doświadczony manager z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku technologicznym. Obecnie odpowiada w Makeitright za rozwój linii produktów PowerFarm.

Rafał Kupis
Rafał Kupis
Business Development Manager, Analytics & IoT
Tech Data & Automation Anywhere

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, w sprzedaży, marketingu i obszarze analityki. W Tech Data odpowiada za sprzedaż produktów analitycznych oraz internetu rzeczy. Współpracuje zarówno z Partnerami, jak i największymi producentami rozwiązań analitycznych.

Przemysław Lewicki
Przemysław Lewicki
Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej
ING Bank Śląski S.A.

Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics.

Dariusz Mazurek
Dariusz Mazurek
Prezes
Digit.on

Przedsiębiorca i manager. Założyciel i prezes zarządu Digit.on – lubelskiej firmy specjalizującej się w transformacji cyfrowej procesów biznesowych. Od ponad 25 lat specjalizuje się w usprawnianiu działalności operacyjnej przedsiębiorstw i w optymalizacji procesów biznesowych.

Marcin Motel
Marcin Motel
Sales Director
UiPath

Ekonomista a z ponad 20 letnim doświadczeniem w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation.

Monika Nycz
Monika Nycz
Data Engineer Expert
SAP Polska

Profesjonalista z ponad 8-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania danymi. Koncentruje się na przetwarzaniu danych w pamięci na SAP HANA Platform i innowacyjnych technologiach, takich jak: SAP Intelligent Robotic Process Automation, SAP Conversational AI i SAP Cloud Platform

Tomasz Nycz
Tomasz Nycz
Data Engineer Expert
SAP Polska

Doktor inżynier z ponad 10-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów związanych z przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w przetwarzaniu danych w pamięci na SAP HANA Platform oraz innowacyjnych technologiach, takich jak: SAP Intelligent Robotic Process Automation, SAP Conversational AI i SAP Cloud Platform.

Rafał Podsiadło
Rafał Podsiadło
RPA Project Manager
Pirxon

Kieruje zaawansowanymi projektami wdrożeniowymi Robotic Process Automation. Przeprowadził ponad 200 szkoleń i wdrożeń.

Chris Prusik
Chris Prusik
Co-Founder & CTO
G1ANT

Chris Prusik is Microsoft Certified Professional Developer, passionate about programming in C# with 22 years of experience in developing software.

Bartosz Radziszewski
Bartosz Radziszewski
Senior Solutions Architect
Makeitright

Z wykształcenia Magister ekonomii i Kontroler Finansowy. Absolwent Uczelni Łazarskiego w Warszawie, były członek Rady Ekspertów na wydziale Prawa i Administracji tej uczelni. Od 2017 roku Partner Business Dialog oraz Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Michal Roczniak
Michał Roczniak
Ekspert i Architekt Rozwiązań
Digit.on

Ekspert i architekt rozwiązań Digit.on - partnera Blue Prism, z kilkunastoletnim doświadczeniem w automatyzacji procesów. Obecnie automatyzuje procesy z wykorzystaniem technologii RPA, OCR, AI, Python…

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej.
Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Arkadiusz Soika
Arkadiusz Soika
Advisory Presales Engineer
UiPath

Tworzył procesy robotyczne miedzy innymi dla P&G oraz Nestle. Konfigurował od podstaw i zarządzał środowiskiem UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath wspiera klientów w doborze optymalnego oprogramowania wspierającego hiperautomatyzację.

Daniel Sosiński
Daniel Sosiński
Presales Senior Architect
InfiniteDATA

Pełni rolę Presales Senior Architect, doradzając klientom InfiniteDATA w obszarze automatyzacji i orkiestracji procesów i systemów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem złożonych i rozległych ekosystemów integracji danych.

Maciej Szlemiński
Maciej Szlemiński
IBM Business Automation Technical Professional
IBM Polska

Specjalista od systemów automatyzacji biznesu, zajmujący się nimi od 13 lat w ramach swojej roli w IBM. Jego zainteresowania zawodowe obejmują silniki procesów, reguły decyzyjne, robotyzację, cyfryzację i obsługę dokumentów, ze szczególnym naciskiem na styk tych technologii ze światem operacyjnym biznesu.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
RPA Expert / QA Expert
Micro Focus

Piotr is an expert working at the interface between business and IT. On a daily basis, he works as a manager and trainer, leading and implementing complex consulting and implementation projects, training courses and workshops on business and IT cooperation.

Michał Wawiórko
CEO
Wizlink

Prezes firmy First Byte, która jest właścicielem autorskiego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink. Michał jest obecny w branży IT i nowych technologii od 2006 roku, związanych głównie z automatyzacją i wsparciem obsługi klienta.

Stanislaw Winiarski
Stanislaw Winiarski
Regional Sales Manager CEE
Blue Prism

Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw z obszaru RPA, IDP, BPM i Process Modelling, Integracji Aplikacji i SaaS/PaaS. Pracował dla wielu uznanych producentów jak CA Technology, TIBCO Software, Software AG, Oracle, Automation Anywhere.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych.