Prelegenci

Łukasz Bieniewicz
Łukasz Bieniewicz
Lead System Architect, Partner
Clocklike Minds

Doświadczony Architekt BPM z szerokim portfolio udanych wdrożeń rozwiązań opartych o platformę iBPMS Pega. Obecnie pełni rolę wiodącego architekta oraz partnera w Clocklike Minds.

Kamil Czerniak
Kamil Czerniak
Manager ds. Rozwoju Biznesu
ING Bank Śląski S.A.

Manager ds. Rozwoju Biznesu. Zaczynał jako wdrożeniowiec technologii Robotics w ING Banku Śląskim, a następnie w Grupie ING - m.in. we Francji, Szwajcarii czy Włoszech. Usprawniał m.in. procesy KYC, onboardingowe czy HR. Obecnie odpowiedzialny za rozwój oferty Robotics w ING Usługi dla Biznesu.

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Dominik Jaskulski
Dominik Jaskulski
Automation Manager
Office Samurai

Dominik jest współzałożycielem Office Samurai i wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów. Wcześniej pracował jako analityk, kierownik projektów oraz manager w firmach takich jak Alior Bank, UBS, Lufthansa oraz ABB.

Piotr Kaczmarek
Piotr Kaczmarek
Business Development Director
PIRXON

Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje komunikacją z Klientami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. Ponad 6 lat temu założył największą na LinkedIn grupę dyskusyjną poświęconą tematyce RPA. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce. Uczestniczy w największych projektach automatyzacji procesów biznesowych realizowanych w naszym kraju.

Grzegorz Kozioł
Grzegorz Kozioł
Head of Product
Makeitright

Doświadczony manager z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku technologicznym. Obecnie odpowiada w Makeitright za rozwój linii produktów PowerFarm.

Rafał Kupis
Rafał Kupis
Business Development Manager, Analytics & IoT
Tech Data & Automation Anywhere

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, w sprzedaży, marketingu i obszarze analityki. W Tech Data odpowiada za sprzedaż produktów analitycznych oraz internetu rzeczy. Współpracuje zarówno z Partnerami, jak i największymi producentami rozwiązań analitycznych.

Przemysław Lewicki
Przemysław Lewicki
Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej
ING Bank Śląski S.A.

Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics.

Dariusz Mazurek
Dariusz Mazurek
Prezes
Digit.on

Przedsiębiorca i manager. Założyciel i prezes zarządu Digit.on – lubelskiej firmy specjalizującej się w transformacji cyfrowej procesów biznesowych. Od ponad 25 lat specjalizuje się w usprawnianiu działalności operacyjnej przedsiębiorstw i w optymalizacji procesów biznesowych.

Marcin Motel
Marcin Motel
Sales Director
UiPath

Ekonomista a z ponad 20 letnim doświadczeniem w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation.

Bartosz Radziszewski
Bartosz Radziszewski
Senior Solutions Architect
Makeitright

Z wykształcenia Magister ekonomii i Kontroler Finansowy. Absolwent Uczelni Łazarskiego w Warszawie, były członek Rady Ekspertów na wydziale Prawa i Administracji tej uczelni. Od 2017 roku Partner Business Dialog oraz Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Paweł Smejda
Paweł Smejda
CEO
WorkSlow BPM

Co-founder w WorkSlow BPM odpowiedzialny za kontakty i relacje z Klientami.

Arkadiusz Soika
Arkadiusz Soika
Advisory Presales Engineer
UiPath

Tworzył procesy robotyczne miedzy innymi dla P&G oraz Nestle. Konfigurował od podstaw i zarządzał środowiskiem UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath wspiera klientów w doborze optymalnego oprogramowania wspierającego hiperautomatyzację.

Daniel Sosiński
Daniel Sosiński
Presales Senior Architect
InfiniteDATA

Pełni rolę Presales Senior Architect, doradzając klientom InfiniteDATA w obszarze automatyzacji i orkiestracji procesów i systemów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem złożonych i rozległych ekosystemów integracji danych.

Maciej Szlemiński
Maciej Szlemiński
IBM Business Automation Technical Professional
IBM Polska

Specjalista od systemów automatyzacji biznesu, zajmujący się nimi od 13 lat w ramach swojej roli w IBM. Jego zainteresowania zawodowe obejmują silniki procesów, reguły decyzyjne, robotyzację, cyfryzację i obsługę dokumentów, ze szczególnym naciskiem na styk tych technologii ze światem operacyjnym biznesu.

Stanislaw Winiarski
Stanislaw Winiarski
Regional Sales Manager CEE
Blue Prism

Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw z obszaru RPA, IDP, BPM i Process Modelling, Integracji Aplikacji i SaaS/PaaS. Pracował dla wielu uznanych producentów jak CA Technology, TIBCO Software, Software AG, Oracle, Automation Anywhere.

Bartłomiej Wlazłowski
Bartłomiej Wlazłowski
Dyrektor Handlowy
InfiniteDATA

Dyrektor Handlowy w InfiniteDATA. Długoletnie doświadczenie w branży IT zdobywał pracując w polskich firmach i u globalnych dostawców oprogramowania.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych.