Prelegenci

Bartosz Baziński
Bartosz Baziński
Założyciel i COO
SentiOne

Programista, przedsiębiorca, pasjonat wdrażania innowacyjnych technologii do świata biznesu. Od 2011 r. kieruje rozwojem platformy AI do automatyzacji obsługi klienta - SentiOne. Do tej pory spółka zdobyła 6 milionów euro dofinansowania oraz liczne nagrody: finalista EY Entrepreneur of the Year, finalista EIT Digital Deep Tech Scaleup, Deloitte Digital Technology Fast 500 Europe.

Łukasz Bieniewicz
Łukasz Bieniewicz
Lead System Architect, Partner
Clocklike Minds

Doświadczony Architekt BPM z szerokim portfolio udanych wdrożeń rozwiązań opartych o platformę iBPMS Pega. Obecnie pełni rolę wiodącego architekta oraz partnera w Clocklike Minds.

Andrzej Błaszczyk
Andrzej Błaszczyk
Sales Executive - Channel Alliance Director
AutoID Polska

Od 9 lat związany z firmą AutoID Polska S.A. w której odpowiada za współpracę z firmami partnerskimi w zakresie technologii OCR czyli Optycznego Rozpoznawania Znaków firmy ABBYY.

Piotr Cekiera
Piotr Cekiera
Dyrektor ds. Sprzedaży
Applica

Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektor sprzedaży w Applica. Nasz produkt, Applica Robotic Text Automation (RTA), jest platformą opartą na sztucznej inteligencji, która automatyzuje wszystkie czynności związane z kontrolą i przetwarzaniem dokumentów.

Michał Czekalski
Michał Czekalski
CEO
Dronn.com

Przedsiębiorca technologiczny z doświadczeniem w rozwoju projektów fintech oraz AI.

Kamil Czerniak
Kamil Czerniak
Manager ds. Rozwoju Biznesu
ING Bank Śląski S.A.

Manager ds. Rozwoju Biznesu. Zaczynał jako wdrożeniowiec technologii Robotics w ING Banku Śląskim, a następnie w Grupie ING - m.in. we Francji, Szwajcarii czy Włoszech. Usprawniał m.in. procesy KYC, onboardingowe czy HR. Obecnie odpowiedzialny za rozwój oferty Robotics w ING Usługi dla Biznesu.

 Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Stanusch Technologies

Manager z prawie 20 letnim doświadczeniem w kreowaniu systemów sprzedaży i obsługi klientów z wykorzystaniem BPO. Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Malgorzata Gniech
Malgorzata Gniech
Business Development Manager
Tech Data & Automation Anywhere

Malgorzata Gniech współpracuje z Partnerami i Klientami w obszarze Robotyzacji, Sztucznej Inteligencji i Business Intelligence. Głęboko wierzy, że technologia stanowi podstawę skalowania biznesu i rozwoju rynku. Na co dzień, to osoba energii, którą przekłada na realizowanie swoich pasji.

Paweł Gołubiak
Paweł Gołubiak
Head of Business
eLeader

Doświadczony menedżer, z ponad 15-letnim stażem na stanowiskach kierowniczych w obszarach procesowych, operacyjnych i zarządczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizacji i budowaniu efektywnych procesów, zwiększaniu zwinności operacyjnej oraz wprowadzaniu na rynek i internacjonalizacji nowych produktów IT.

Krzysztof Gwardys
Krzysztof Gwardys
CEO
Promity

CEO Promity. Konsultant i architekt strategiczny i IT, specjalizuje się w realizacji skomplikowanych projektów przetwarzania nieustrukturyzowanych zbiorów danych.

Dominik Jaskulski
Dominik Jaskulski
Automation Manager
Office Samurai

Dominik jest współzałożycielem Office Samurai i wspiera klientów w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji procesów. Wcześniej pracował jako analityk, kierownik projektów oraz manager w firmach takich jak Alior Bank, UBS, Lufthansa oraz ABB.

dr Łukasz Jędrzejczyk
dr Łukasz Jędrzejczyk
CEO i właściciel
EvoBot 2

Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i
robotyzacji procesów biznesowych.

Piotr Kaczmarek
Piotr Kaczmarek
Business Development Director
PIRXON

Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje komunikacją z Klientami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych.

Aleksander Kania
Aleksander Kania
Sales Director
UiPath

Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. Ponad 6 lat temu założył największą na LinkedIn grupę dyskusyjną poświęconą tematyce RPA. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce. Uczestniczy w największych projektach automatyzacji procesów biznesowych realizowanych w naszym kraju.

Marcin Karwowski
Marcin Karwowski
Senior System Engineer, Boomi, a Dell Technologies business
Dell

Konsultant i architekt systemów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania. Ostatnie 5 lat zajmujący się wdrażaniem oprogramowania marki DELL Boomi dla klientów z Europy i Bliskiego wschodu.

Grzegorz Kozioł
Grzegorz Kozioł
Head of Product
Makeitright

Doświadczony manager z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku technologicznym. Obecnie odpowiada w Makeitright za rozwój linii produktów PowerFarm.

Dorota Kuciel-Rzepka
Dorota Kuciel-Rzepka
IT Area Leader
Santander Bank Polska

8 lat doświadczenia w IT w administracji państwowej, 9 lat pracy jako konsultant IT w firmie doradczej, 4 lata w IT w obszarze inżynierii ryzyka w banku.

Rafał Kupis
Rafał Kupis
Business Development Manager, Analytics & IoT
Tech Data & Automation Anywhere

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT, w sprzedaży, marketingu i obszarze analityki. W Tech Data odpowiada za sprzedaż produktów analitycznych oraz internetu rzeczy. Współpracuje zarówno z Partnerami, jak i największymi producentami rozwiązań analitycznych.

Pamela Krzypkowska
Pamela Krzypkowska
Account Technology Strategist
Microsoft

W Microsoft pracuje z administracją publiczną, wspierająci doradzając zespołom IT w szerokim zakresie technologii. Wcześniej pracowała głównie jako developer w zakresie internetu rzeczy, przetwarzania języka naturalnego, oraz w obszarach analityki i automatyzacji.

Przemysław Lewicki
Przemysław Lewicki
Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej
ING Bank Śląski S.A.

Dyrektor Centrum Operacyjnej Transformacji Cyfrowej, Head of Robotics w ING Banku Śląskim. Odpowiedzialny za optymalizację, digitalizację i automatyzację bankowych procesów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Product Owner projektu rozwoju platformy Robotics.

Paweł Lipiński
Paweł Lipiński
CEO
Talkie

CEO i founder Talkie.ai - platformy voicebot'owej, która przebojem weszła na rynek, zdobywając uznanie zarówno klientów jak i inwestorów. Ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań software'owych, w tym od 12 lat prowadzi software house Pragmatists.

Dariusz Mazurek
Dariusz Mazurek
Prezes
Digit.on

Przedsiębiorca i manager. Założyciel i prezes zarządu Digit.on – lubelskiej firmy specjalizującej się w transformacji cyfrowej procesów biznesowych. Od ponad 25 lat specjalizuje się w usprawnianiu działalności operacyjnej przedsiębiorstw i w optymalizacji procesów biznesowych.

Marcin Motel
Marcin Motel
Sales Director
UiPath

Ekonomista a z ponad 20 letnim doświadczeniem w przekuwaniu nowoczesnych technologii IT na wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów informatycznych od strony biznesowej w obszarach Business Intelligence, Information Management, Data Management, Business Process Management oraz Robotic Process Automation.

Monika Nycz
Monika Nycz
Data Engineer Expert
SAP Polska

Profesjonalista z ponad 8-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania danymi. Koncentruje się na przetwarzaniu danych w pamięci na SAP HANA Platform i innowacyjnych technologiach, takich jak: SAP Intelligent Robotic Process Automation, SAP Conversational AI i SAP Cloud Platform

Tomasz Nycz
Tomasz Nycz
Data Engineer Expert
SAP Polska

Doktor inżynier z ponad 10-letnim doświadczeniem w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów związanych z przetwarzaniem danych. Specjalizuje się w przetwarzaniu danych w pamięci na SAP HANA Platform oraz innowacyjnych technologiach, takich jak: SAP Intelligent Robotic Process Automation, SAP Conversational AI i SAP Cloud Platform.

Urszula Oleszek
Urszula Oleszek
CEE ISV Partner Technology Strategist
Microsoft

Wspiera firmy partnerskie Microsoft w tworzeniu strategii technologicznej oraz budowaniu produktów opartych o Microsoft Azure, Microsoft Teams i Power Platfrom.

Michał Pawełczyk
Michał Pawełczyk
CTO
KODA Bots

Współzałożyciel KODA Bots. Absolwent Politechniki Łódzkiej. To właśnie Michał stoi za technologicznym sercem platformy KODA Bots. Jest jej pomysłodawcą i pierwszym developerem. Odpowiedzialny za rozwój technologii, czuwa nad zespołem programistów, którzy na co dzień pracują nad skalowalnością i bezpieczeństwem rozwiązania.

Karol Pik
Karol Pik
Architekt rozwiązań
Promity

Architekt rozwiązań specjalizujący się w optymalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych. Projektant z zacięciem programistycznym, koncentrujący się na rozwiązywaniu wyzwań biznesu.

Rafał Podsiadło
Rafał Podsiadło
RPA Project Manager
Pirxon

Kieruje zaawansowanymi projektami wdrożeniowymi Robotic Process Automation. Przeprowadził ponad 200 szkoleń i wdrożeń.

Chris Prusik
Chris Prusik
Co-Founder & CTO
G1ANT

Chris Prusik is Microsoft Certified Professional Developer, passionate about programming in C# with 22 years of experience in developing software.

Marta Raczkowska
Marta Raczkowska
BI & Business Consulting Leader
Crestt

IT & Finance Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie analizy finansowej i biznesowej, oraz optymalizacji procesów biznesowych, Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Ekonometria i Informatyka), certyfikowany Manager IT i Data Scientist.

Bartosz Radziszewski
Bartosz Radziszewski
Senior Solutions Architect
Makeitright

Z wykształcenia Magister ekonomii i Kontroler Finansowy. Absolwent Uczelni Łazarskiego w Warszawie, były członek Rady Ekspertów na wydziale Prawa i Administracji tej uczelni. Od 2017 roku Partner Business Dialog oraz Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Michal Roczniak
Michał Roczniak
Ekspert i Architekt Rozwiązań
Digit.on

Ekspert i architekt rozwiązań Digit.on - partnera Blue Prism, z kilkunastoletnim doświadczeniem w automatyzacji procesów. Obecnie automatyzuje procesy z wykorzystaniem technologii RPA, OCR, AI, Python…

Andrzej Sobczak
prof. SGH Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.

Bartosz Sobolewski
Bartosz Sobolewski
CEO
Pirxon

Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej.
Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.

Grzegorz Siehień
Grzegorz Siehień
Szef Technologii Grupy Kapitałowej
InteliWISE

Projektuje i zarządza rozwojem produktów omnichannel oraz usług AI. Założyciel Limtel (spółki przejętej przez InteliWISE), prowadzi i nadzoruje rozwój kanału głosowego i tekstowego.

Paweł Smejda
Paweł Smejda
CEO
WorkSlow BPM

Co-founder w WorkSlow BPM odpowiedzialny za kontakty i relacje z Klientami.

Arkadiusz Soika
Arkadiusz Soika
Advisory Presales Engineer
UiPath

Tworzył procesy robotyczne miedzy innymi dla P&G oraz Nestle. Konfigurował od podstaw i zarządzał środowiskiem UiPath w Warta S.A. Obecnie inżynier wsparcia sprzedaży w UiPath wspiera klientów w doborze optymalnego oprogramowania wspierającego hiperautomatyzację.

Daniel Sosiński
Daniel Sosiński
Presales Senior Architect
InfiniteDATA

Pełni rolę Presales Senior Architect, doradzając klientom InfiniteDATA w obszarze automatyzacji i orkiestracji procesów i systemów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem złożonych i rozległych ekosystemów integracji danych.

 Piotr Stankiewicz
Piotr Stankiewicz
Chief of Business Development Officer
Techmo

Od blisko 4 lat pełni rolę szefa biznesu w firmie Techmo, gdzie skupia się na skutecznym budowaniu relacji w kanale partnerskim oraz wizerunku firmy technologicznej.

Maciej Szlemiński
Maciej Szlemiński
IBM Business Automation Technical Professional
IBM Polska

Specjalista od systemów automatyzacji biznesu, zajmujący się nimi od 13 lat w ramach swojej roli w IBM. Jego zainteresowania zawodowe obejmują silniki procesów, reguły decyzyjne, robotyzację, cyfryzację i obsługę dokumentów, ze szczególnym naciskiem na styk tych technologii ze światem operacyjnym biznesu.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak
RPA Expert / QA Expert
Micro Focus

Piotr is an expert working at the interface between business and IT. On a daily basis, he works as a manager and trainer, leading and implementing complex consulting and implementation projects, training courses and workshops on business and IT cooperation.

Witold Świerzy
Witold Świerzy
Cloud Solution Engineer
Oracle Polska

Nauczyciel akademicki, trener Oracle University, administrator Baz Danych, programista Java i APEX

Michał Topyło
Michał Topyło
Business Development Director
AutoID Polska

Ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży bezpośredniej i przez sieć partnerów rozwiązań IT oraz informatycznych usług BPO. Obecnie od ponad roku koordynuje rozwój i promocję na rynku w Polsce platformy ABBYY Timeline (Process Intelligence, Process Mining oraz Task Mining) we współpracy z lokalnymi partnerami oraz Centralą ABBYY.

Michał Wawiórko
CEO
Wizlink

Prezes firmy First Byte, która jest właścicielem autorskiego narzędzia klasy RPA o nazwie Wizlink. Michał jest obecny w branży IT i nowych technologii od 2006 roku, związanych głównie z automatyzacją i wsparciem obsługi klienta.

Tomasz Witos
Tomasz Witos
Regional Cloud Platform BDM for CEE Region
Oracle Polska

Aktualnie odpowiada za rozwój portfela projektów w chmurze Oracle Cloud Infrastructure na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Paweł Więsek
Paweł Więsek
Business Development Manager
eLeader

Od blisko 5 lat bezpośrednio związany z rozwojem biznesowym platformy Productive24, gdzie jako Business Development Manager uczestniczył w większości projektów, dla niemal każdej branży. Jako główny opiekun biznesowy koordynował ze strony Productive24 projekty transformacyjne w organizacjach takich, jak Maspex, Danone, Adecco, Leroy Merlin, Nutricia, LW Bogdanka czy Urząd Miasta Lublin.

Stanislaw Winiarski
Stanislaw Winiarski
Regional Sales Manager CEE
Blue Prism

Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań dla przedsiębiorstw z obszaru RPA, IDP, BPM i Process Modelling, Integracji Aplikacji i SaaS/PaaS. Pracował dla wielu uznanych producentów jak CA Technology, TIBCO Software, Software AG, Oracle, Automation Anywhere.

Bartłomiej Wlazłowski
Bartłomiej Wlazłowski
Dyrektor Handlowy
InfiniteDATA

Dyrektor Handlowy w InfiniteDATA. Długoletnie doświadczenie w branży IT zdobywał pracując w polskich firmach i u globalnych dostawców oprogramowania.

Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Prezes AUTOMADE (brandu spółki Extreme Robotics). Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca prostego w użyciu narzędzia do robotyzacji. Od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT i wielu projektów startupowych.

Dawid Wójcicki
Dawid Wójcicki
Founder & CEO
Vee

Założyciel i CEO spółki Vee SA, technologicznego lidera branży Conversational AI i rynku hostów głosowych. Od początku kariery zawodowej związany z przedsiębiorstwami technologicznymi o dużym potencjale innowacyjnym m.in. z Wirtualną Polską i autorskim inkubatorem technologicznym.

Bartosz Ziółko
Bartosz Ziółko
CEO
Techmo

Współzałożyciel i CEO firmy Techmo, dostarczającej rozwiązania z zakresu rozpoznawania i syntezy mowy. Profesor AGH, autor ponad 100 prac naukowych i książki "Przetwarzanie mowy". Absolwent programu TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda.

Maksym Żak
Maksym Żak
Business Development Director
AutoID Polska

Związany z branżą IT od ponad ośmiu lat. Obecnie biegnie już piąty rok współpracy z firmą AutoID Polska S.A. - aktualnie jako Business Development Director. Jego praca od zawsze związana była z branżą IT, w sprzedaży i doradztwie technicznym dla klienta biznesowego i indywidualnego.