Prelegenci

Bartosz Baziński
Bartosz Baziński
Założyciel i COO
SentiOne

Programista, przedsiębiorca, pasjonat wdrażania innowacyjnych technologii do świata biznesu. Od 2011 r. kieruje rozwojem platformy AI do automatyzacji obsługi klienta - SentiOne. Do tej pory spółka zdobyła 6 milionów euro dofinansowania oraz liczne nagrody: finalista EY Entrepreneur of the Year, finalista EIT Digital Deep Tech Scaleup, Deloitte Digital Technology Fast 500 Europe.

 Wojciech Glapa
Wojciech Glapa
Business Development Manager
Stanusch Technologies

Manager z prawie 20 letnim doświadczeniem w kreowaniu systemów sprzedaży i obsługi klientów z wykorzystaniem BPO. Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI

Pamela Krzypkowska
Pamela Krzypkowska
Account Technology Strategist
Microsoft

W Microsoft pracuje z administracją publiczną, wspierająci doradzając zespołom IT w szerokim zakresie technologii. Wcześniej pracowała głównie jako developer w zakresie internetu rzeczy, przetwarzania języka naturalnego, oraz w obszarach analityki i automatyzacji.

Urszula Oleszek
Urszula Oleszek
CEE ISV Partner Technology Strategist
Microsoft

Wspiera firmy partnerskie Microsoft w tworzeniu strategii technologicznej oraz budowaniu produktów opartych o Microsoft Azure, Microsoft Teams i Power Platfrom.

Michał Pawełczyk
Michał Pawełczyk
CTO
KODA Bots

Współzałożyciel KODA Bots. Absolwent Politechniki Łódzkiej. To właśnie Michał stoi za technologicznym sercem platformy KODA Bots. Jest jej pomysłodawcą i pierwszym developerem. Odpowiedzialny za rozwój technologii, czuwa nad zespołem programistów, którzy na co dzień pracują nad skalowalnością i bezpieczeństwem rozwiązania.